Darovací smlouva za rok 2010

09.01.2011 22:39

Darovací smlouva za rok 2010

Vážení rodiče, pokud máte zájem o vystavení darovací smlouvy na příspěvek zaslaný na účet Waldorfského sdružení Ostrava v roce 2010, prosíme, vyzvedněte si na třídních schůzkách u zástupců WSO dva formuláře smluv, popř. si je stáhněte na webu školy v sekci WSO. Vepište své údaje v záhlaví smlouvy (číslo smlouvy je Variabilní Symbol vašeho dítěte) a v bodě 1 vyplňte výši příspěvku, zaslanou do 31.12. 2010. Vyplněné a vámi podepsané 2 originály doručte nejpozději do 21.1.2011 třídním učitelům, popř. zašlete na adresu WSO anebo vhoďte přímo do schránky WSO, která je u vchodu do školy. Jedno vyhotovení podepsané zástupci WSO bude vašim dětem přiloženo k pololetnímu vysvědčení.

Pokud jste posílali příspěvky do WSO na více dětí, stačí vystavit jednu darovací smlouvu na celkovou částku pod jedním variabilním symbolem (jednoho z dětí). Pokud VS neznáte, napište nám jméno dítěte a třídu, my vám je pošleme.

V případě dotazů, prosíme, pište na waldorfostrava@seznam.cz

Zpět