Darovací smlouva za rok 2011

09.01.2012 21:36

Vážení rodiče, pokud máte zájem o vystavení darovací smlouvy na příspěvek zaslaný na účet Waldorfského sdružení Ostrava v roce 2011, prosíme o vyplnění formulářů "Darovací smlouva" a "Potvrzení o darování finančních prostředků". Vepište své údaje v záhlaví smlouvy a v bodě 1 vyplňte výši příspěvku, zaslanou do 31. prosince 2011. Číslo smlouvy nevyplňujte! Vyplněné a vámi podepsané 2 originály smlouvy a jedno potvrzení doručte nejpozději do 21. ledna 2012 třídním učitelům, popř. zašlete na adresu WSO anebo vhoďte přímo do schránky WSO, která je u vchodu do školy. Jedno vyhotovení smlouvy a jedno potvrzení podepsané zástupci WSO bude vašim dětem přiloženo k pololetnímu vysvědčení, popř. si je budete moci vyzvednout u třídních učitelů. Pokud jste posílali příspěvky do WSO na více dětí, stačí vystavit jednu darovací smlouvu na celkovou částku.

Upozornění: Ke každé smlouvě je nutné přiložit lísteček se jmény vašich dětí a jejich třídou, aby bylo možné provést kontrolu celkové výše příspěvku.

V případě dotazů nám napište na adresu: waldorfostrava@seznam.cz

Zpět