Den otevřených dveří

05.11.2013 11:11

Milé děti, vážení rodiče, učitelé a přátelé,

srdečně Vás všechny zveme na Den otevřených dveří naší Waldorfské základní školy a mateřské školy Ostrava. V pátek 29. listopadu se v dopoledních hodinách budete opět moci podívat do výuky ve všech třídách. V sobotu 30. listopadu pro Vás budou přichystané od 10:00 do 15:00 hodin zajímavé adventní dílny v čele s každoročním vyráběním adventních věnců. Kromě prohlídky vystavených sešitů a prací žáků jednotlivých tříd se budete moci obohatit i o některé jejich výrobky. Před eventuelní účastí na diskuzi o principech   waldorfské pedagogiky a o způsobu vzdělávání na naší škole, která proběhne ve 13:00 hodin, se budete moci posilnit dobrotami přichystanými v bufetu.

Těšíme se na společné dny strávené s Vámi.

Společenství rodičů a učitelů školy

 

Zpět