Duhové divadlo – Dětská divadelní přehlídka v Písku

13.06.2012 11:52

Od čtvrtka 31.5. do soboty 2.6. se žáci osmé a deváté třídy zúčastnili celostátní dětské divadelní přehlídky waldorfských škol v Písku, která nese název Duhové divadlo. Po pátečním slavnostním zahájení začal téměř maraton divadelních představení. Osmá třída představila bohatýrsko-milostnou hru Tři mušketýři a deváťáci předvedli bláznivou komedii s hororovými prvky, Čtyři vraždy stačí, drahoušku. Obě třídy slavily se svými dramatizacemi velký úspěch, což nás všechny velmi těší. Snažili jsme se shlédnout co nejvíce divadel, což se nám, myslím, povedlo. Měli jsme možnost vidět rozličná představení, dramatizaci Vějíře Carla Goldoniho, pohádku Kráska a zvíře, frašku Rozmarný duch nebo Pinocchia ve zpracování divadla Já to jsem. Přivezli jsme si domů mnoho krásných zážitků a nadšení do dalšího ročníku festivalu.

Adina Bálková

Zpět