Jedno velké poděkování

27.05.2011 13:48

Jedno velké poděkování patří všem, kteří nám s přípravou a organizací olympijských her pomohli. Děkujeme celému organizačnímu týmu složenému z učitelů a rodičů, děkujeme rodičům za finanční pomoc i pomoc hmotnou ve formě zapůjčení stanu, sanitky, zajištění občerstvení (rodiče napekli spousty slaných i sladkých dobrot), děkujeme všem za významnou pomoc ve dnech konání akce. Poděkování patří Statutárnímu městu Ostrava i našemu zřizovateli MO MOaP za poskytnutí finanční dotace, městu Ostrava za upomínkové dárky pro děti, rektorovi VŠB za snížení nájmu sálu kina Vesmír. Děkujeme za podporu ve formě účasti na olympiádě všem členům Čestného olympijského výboru.

Děkujeme sponzorům:

  • BEST AQUA s.r.o.
  • Místecká stavební s.r.o. Frýdek Místek
  • BEST Ostrava
  • Tanay – obaly Brno
  • Manželé Pavlorkovi- výroba perníčků


Za organizátory:
Ing. Ľubica Havelková, ředitelka ZŠ waldorfské Ostrava
Michal Hadwiger, předseda Waldorfského sdružení Ostrava

 

 

 

Zpět