Nová kapitola historie waldorfské základní školy a mateřské školy v Ostravě

06.04.2014 08:58

Budova školy Na Mlýnici v Ostravě Přívoze přivítala v úterý 1.dubna 2014 poprvé žáky naší základní školy.

Slavnostní atmosféru podtrhlo společné přivítání hostů, rodičů a dětí před školou s hudebním programem nejstarších žáků. Všichni měli možnost si prohlédnout s láskou  upravené prostory školy i školní družiny, jednotlivé třídy, tělocvičnu i novou výdejnu a jídelnu.

Dík patří zřizovateli, pracovníkům technických služeb a všem rodičům, učitelům a ostatním zaměstnancům školy, kteří se zapojili různým způsobem do stěhování budovy, úklidu i do estetizace prostředí.

Život ve škole se rozběhl naplno, mezi nejoblíbenější prostory školy patří právě naše tělocvična, kde mnohé děti tráví pod dohledem svého učitele tělocviku i velké přestávky. Dále ještě pokračují práce na drobných opravách a úpravách interiéru školy, připravují se společné akce. Jedna z nich – Vynášení Mořeny – se uskutečnila za krásného počasí v pátek, 4.dubna v odpoledních hodinách.

Zima ztratila svou vládu a spolu s jarním sluníčkem nastoupilo období nových začátků.

Přejme si bezproblémové soužití, radost ze společného díla a pohodu k práci.

 

Kolegium učitelů

 

Zpět na úvodní stránku

 

 

 

Zpět