Poděkování od rodičů

08.02.2011 11:03

Milá paní ředitelko Vlasto,

   31. ledna donesl syn František vysvědčení s nezaměnitelným podpisem, se jménem, které leželo skoro dvacet let nejen na spodní straně vysvědčení, ale které stálo na vrchní straně obrazu celé waldorské základní školy v Ostravě. Věděla jsem, že chci a musím napsat „úryvek“ z mého osobního dojetí, když jsem si představila tvé loučení s rolí královny.
   Viděla jsem Tě, jak stojíš rovně a pevně jako jasan, plný světla a nadšení, s korunou chránící školu od jejího samého zrození až dodnes. Chránila a uchránila jsi školu před mnoha hrozbami, dovedla ji až do plnoletosti a předala klíč ke kořenům, ze kterých vyrostla.

   Posílám Ti velké PODĚKOVÁNÍ.

   Jsem jako matka šťastná, že mé dítě chodí do takové školy. Jako kolegyně z rodiny waldorfského školství jsem šťastná, že jsem mohla spoluprožívat celý proces tohoto růstu. Buď šťastná i Ty, můžeš-li, nemůžeš-li, buď i tak.

   To stejné přeji nové paní ředitelce Lubici. Kéž by se jí dařilo starým klíčem otevírat nové brány k radosti všech. Žáků, pedagogů, zaměstnanců, rodičů a každého, kdo bude chtít s úctou, nadšením a vděčností školu rozvíjet.

Mám vás všechny ráda.
Yvetta Ellerová, maminka a ředitelka Alternativní MŠ.

Zpět