Pozvánka na akci - Sedm fází života ženy a muže

13.12.2015 12:39

Ve spolupráci s neziskovou společností LANADE vás zveme na poutavou besedu pro ženy i muže, maminky i tatínky s etikoterapeutem, numerologem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou v rámci aktivit M - centra při Waldorfské ZŠ a MŠ v Ostravě - Přívoze.

SEDM FÁZÍ V ŽIVOTĚ ŽENY A MUŽE

Kdy?           v pátek 18. prosince 2016 od 8:30 do 11:00 

Kde?           v prostorách školní družiny Waldorfské ZŠ a MŠ Ostrava, Na Mlýnici 36, Ostrava-Přívoz.

O čem to bude?

Od narození jsme předurčeni k tomu, abychom zvídavě, fascinovaně, všemi dostupnými smysly a prostředky prozkoumávali tento svět skrz naskrz ve všech jeho zákoutích, krásách, rozmanitostech a možnostech. Jsme úžasně vybaveni jak fyzicky, psychicky, tak i duševně k tomu, abychom v tomto úsilí neustrnuli, šli stále dál a naše cesta pokud možno neskončila. Nejsme od přírody ničím vybaveni k omezování se, ulpívání, stagnování, bezradnosti, bezmoci, trvání si na svých rolích a postojích. Žádná naše část si s něčím takovým neví rady a velmi strádá. Onemocníme... a přitom bychom nemuseli, kdybychom znovu chytili vítr do plachet.

Cesta a život ženy se od cesty a života muže v mnohém diametrálně liší, leč v mnohém jsou si překvapivě velmi podobní a neoddělitelně propojení. Bez žen by se muži na Zem nerodili, bez mužů by ženy neměly děti. Spolupráce žen a mužů a vzájemné sdílení si svých světů je to jediné, co nám nakonec bude dávat smysl a budoucnost.

Pojďme společně odhalit, jaké roviny a životní fáze mohou žena a muž najít a prožívat. Život se nemusí stát nucenou povinností zamrzlou v čase ani v rolích. Nemusí být zakletý ani zacyklený v bezmoci, strachu a beznaději. Není zdaleka jediným smyslem života přežívat až do smrti a mezi tím někdy porodit a vychovat děti, nadělat si majetky. Příroda nám toho nadělila a vykouzlila daleko víc...

Jakou roli na cestě ženy hrají jiné ženy, a jakou muži? Jak toho využít? Co můžeme udělat sami pro to, aby vědomá cesta ženy nebo muže neskončila někde v půli rozjezdové dráhy nenaplněná a nepoznaná? Jak využít náš dokonalý potenciál? Nikdo z nás není vyloučen tak, aby se jej to netýkalo také.

Vstupné 100 Kč | Platba v hotovosti na místě | Počet míst omezen.

Rezervace míst u Mgr. Jany Dudové písemně e-mailem na j.toufar@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 605 273 481.

Těšíme se na vás.

 

https://www.facebook.com/events/1638863776375463/

Zpět