Příprava stěhování 2. stupně do budovy ZŠ Kounicova

12.11.2013 13:36

Vážení rodiče,

Rada městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz rozhodla o tom, že naše škola může od 1.ledna 2014 používat prostory budovy na ulici Kounicova 2. Tím, že budeme moci tuto budovu používat, se vyhneme výuce na směny, a žáci prvního stupně nebudou muset chodit do tělocviku ráno v 6:55. V nejbližších dnech budu zajišťovat převoz nábytku a jiného materiálu z pavilonu D a z GAMY do ZŠO Kounicova. Dále zajistím přípravu tříd pro 6.,7.,8. a 9. třídu tak, abychom  od 6.ledna byli schopni zahájit na Kounicově ulici plnohodnotnou výuku.  Spolu s kmenovými třídami umístíme na Kounicovu ulici ještě školní orchestr a některé odborné učebny.

Plné znění textu usnesení Rady je k dispozici zde. Všem rodičům děkuji za pochopení.

S pozdravem,
Ing. Ľubica Havelková
ředitelka školy


 

Zpět