Přivítání v novém školním roce

02.09.2012 22:30

Vážení rodiče a milí žáci.

 

Vítejte v novém školním roce 2012/2013. Léto bylo nádherně teplé, užili jste si spoustu sluníčka a dobrého koupání a nyní se zcela odpočati vracíte zpátky do své školy, která vás netrpělivě očekává. Těší se na vás vymalované třídy a chodby ve druhém patře školy, nazdobené třídy a chodby ve všech patrech a stejně tak i vynovená družina pro naše nejmenší.

 

Po úspěšném zvládnutí minulého školního roku, který se celý nesl ve slavnostním duchu, nás letos čeká rok méně náročný na slavnosti, přesto ale rok, ve kterém se musíme se stejnou zodpovědností vypořádat s učivem stanoveným v našem školním vzdělávacím programu pod odborným dohledem zkušených pedagogů. K tomu samozřejmě nezapomínáme ani na akce, které doprovází nás a naše žáky během celého školního roku a staly se tak běžnou součástí chodu školy. Významnou událostí nového školního roku je založení školního hudebního souboru. Ten začne při naší škole fungovat od 3. září 2012. Školní soubor bude tvořen orchestrem a pěveckým sborem a bude pracovat pod vedením Mgr. Hany Pospíšilové.

V minulém školním roce naši školu opustili někteří pedagogové (Mgr. Martin Drobík, Bc. Adina Bálková) a místo nich přibyli pedagogové noví, které bych vám tímto způsobem ráda představila: Mgr. Petr Gavlas k nám nastoupil v dubnu a učí výtvarnou výchovu a pracovní vyučování. Mgr. Jana Kornutová nastupuje v září a bude učit matematiku a chemii. Máme také dvě asistentky pedagoga, Bc. Kateřinu Kulovou do páté třídy a paní Olgu Rašíkovou do třetí třídy.

 

Milí žáci, s radostí vás očekávájí a těší se na vás učitelé, ředitelka školy a kolektiv správních zaměstnanců.

Zpět