Rekonstrukce školy

15.03.2019 14:29

Milí rodiče,

již nyní probíhá zkušební výměna podlah ve dvou místnostech 3. patra ve křídle, kde nejsou kmenové třídy a od 1. dubna 2019 začíná probíhat celková rekonstrukce školy- výměna oken, zateplení nové části budovy, oprava fasády staré části budovy, výměna podlah v učebnách, výměna vstupních dveří a výmalby celé školy. Tato rekonstrukce by měla probíhat až do hlavních prázdnin. Bude to náročné období pro nás všechny, žáci se budou stěhovat do místností, které budou volné, buď už upravené nebo ještě před rekonstrukcí. Bezpečnost dětí i žáků bude zajištěna poučením, ale i oddělením pracoviště od části školy, která bude v provozu, páskami, pedagogickým dozorem apod. Také školní družina bude probíhat ve třídách 1. stupně a obráceně. Od 1. dubna nebudou moct žáci 1. stupně používat šatní skříňky, budou si nosit boty i oblečení do tříd. Je nutné, aby měli přezůvky !!! Bude potřeba skříňky vyklidit.

V době výměny oken v mateřské škole a v jídelně školy bude ředitelské volno, protože by nebylo možné zajistit stravování. Týká se to termínu od čtvrtku 25. dubna do čtvrtku 2. května.

Děkujeme za pochopení.

Vše povede k výraznému zlepšení prostředí ve škole a na to se všichni moc těšíme.

Mgr. Lenka Holeksová