Sbírka hraček pro waldorfskou mateřskou školku

26.06.2013 13:52

Milí rodiče, organizujeme sbírku hraček pro naši novou mateřskou školku, která bude v provozu od září 2013, pro 22 dětí. Věříme, že se u řady z nás najdou doma hračky, ze kterých už naše starší děti vyrostly a mladší odložily a mohly by dále sloužit a dělat radost dětem ve školce.

Tipy: Knihy, kostky s obrázky, dřevěné hračky (stavebnice, panáčci, zvířátka, kolébky, autíčka, koleje, zatloukačky, domino, puzzle, pexesa aj.) panenky a oblečení (ručně šité, ale i kupované – ne barbíny), maňásci, kočárky, houpací koně, lego – základní kostky i s podložkami aj. Na zahradu: hračky na pískoviště (plastové formičky, kyblíčky, konvičky, lopatky, hrábě, kolečka), míče, koloběžky, odrážedla, švihadla aj. Z letních dovolených také můžete přivézt jakékoli přírodniny: mušle, kameny – valouny.
 
Vámi darované předměty můžete přinášet do školy do „krčku“ v přízemí v úterý 25. června od 7:40 do 8:15 a od 14:00 do 15:00.

Rádi bychom připomněli, že „Waldorfský vánoční minibazar“, který jsme pořádali loni v listopadu, byl úspěšný. Nejen že udělal radost dárky, ale výtěžek byl použit na zakoupení bicí soupravy pro školní orchestr. Zbytek neprodaných hraček bude věnován Sdružení azylových domů v ČR a najde využití u rodin sociálně slabých, u pěstounů či v některém z azylových domů pro matky s dětmi.

Akci organizuje a za pomoc všem děkuje Waldorfské sdružení Ostrava
Kontaktní osoba: Kateřina Židková (budoucí paní učitelka ve školce)
e-mail: katerina.zidkova@seznam.cz
tel: 777 266 454

 

Zpět