Sbírka na koberec

23.09.2011 11:08

WSO vyhlašuje sbírku na koberec do učebny eurytmie.

Výše příspěvku není stanovena a je dobrovolná. Peníze lze posílat na účet WSO: 43-7199890267/0100 pod heslem "KOBEREC". Po dohodě se zástupci WSO se jedná především o sbírku mezi rodiči 1. a 2. třídy, ale sbírka není uzavřena před dalšími dárci. Cena koberce je 7.746,- Kč. Faktura byla nyní uhrazena z rezervního fondu WSO a na pokrytí těchto nákladů vyhlašujeme sbírku.

Učebna eurytmie, která se nachází ve staré budově nad družinou a která je v letošním roce určena 1. a 2. třídě (ale v následujících letech se s výukou počítá až do 5. třídy), potřebuje nový koberec o rozměrech 7x7,5m. Peníze na to škola momentálně nemá a tak požádala rodiče o pomoc. Oslovili jsme prostřednictvím zástupců WSO především rodiče 1. a 2. třídy. Závěr je, že se rodiče chtějí poskládat.

Na dar může WSO vystavit darovací smlouvu, pokud o ni bude zažádáno. Aktuálně každý týden bude zveřejněn stav účtu.

Pro případné dotazy jsou kontaktní osoby: Zástupci WSO pro 1. tř. – Petra Krips (petra.krips@hsbc.com), pro 2. tř. – Ivana Martáková, Pavel Faruzel (ivana.martakova@seznam.cz, faruzel.pavel@netopyr.net) popř. kterýkoli člen správní rady.

Předem děkujeme za pomoc!

Na další spolupráci se těší zástupci WSO

Zpět