Vánoční jarmark a dílny

29.11.2015 15:56

V sobotu 28.listopadu 2015 jsme se ve škole setkali žáci, rodiče i učitelé, abychom společně prožili začátek adventního období. Již tradičně 4. třída připravila zahájení svým vystoupením s písněmi adventu a po celý den se o nás vzorně starala v bufetu U zlatého koně plném domácích laskomin. 

Školou se linula vůně včelího vosku i jedlových větviček, rodiče s dětmi tvořili vánoční dekorace, adventní věnce, zdobili perníčky, malovali vánoční přání, skládali vánoční hvězdy či plstili ozdoby. Na vánočním jarmarku bylo možno zakoupit drobné předměty a přáníčka, které vyráběli žáci školy. Nabídku obohatily také šperky z perliček a drátků, nádherné originální kabelky, výrobky chráněných dílen a uměleckého kováře. V prostorách družiny byl bazárek, kam mohly děti dodat své hračky a pořídit si místo nich jiné. 

Atmosféra byla příjemná a naplňující období, které nadchází, klidná a radostná. Nechť se nám daří udržet toto naladění po celou dobu adventu.

Zpět