Vánoční koncert

20.12.2011 20:16

Jen to samo všecko zmůže, jen to od zlého pomůže, když jsa kdo pokojný tichý, chce zbaviti se své pýchy.“

S touto písní a svíčkami v rukou procházeli učitelé a děti kostelem Panny Marie Královny v Mariánských Horách a zahajovali poslední slavnostní událost roku 2011, Vánoční koncert. Diváci mohli vidět děti od 1. do 9. třídy, které zpívaly, předváděly adventní tradice a hrály na různé hudební nástroje. Všichni byli opravdu soustředění a publikum výkony všech náležitě oceňovalo. Velice chválíme sólisty Bianku Soukupovou, která hrála na lesní roh, a saxofonistu Robina Štrbu. Celý koncert krásně plynul pod vedením Hanky Pospíšilové, Helenky Hanouskové a Hanky Freywaldové, kterým za jejich pilnou a dokonalou práci velmi děkujeme.

Věřím, že pro všechny přítomné byl tento předvánoční čas nádhernou, neopakovatelnou chvílí, na kterou určitě nikdo nezapomene.

Adina Bálková