Výsledky ankety WSO ke změně působiště školy

06.11.2013 22:47

  Výsledky ankety  Komise Waldorfského sdružení Ostrava ve složení Michal Hadwiger, Karel Hájek, Kateřina Braunerová a Jan Schönwälder dne 5. listopadu vyhlásila výsledky ankety mezi rodiči žáků Waldorfské základní a mateřské školy Ostrava ohledně jejich postoje ke změně působiště školy do budovy na ulici Ľudovíta Štúra 1085/8 v Ostravě-Porubě.

V anketě, která probíhala ve dnech 31. října až 4. listopadu se vyjádřilo 71% rodičů všech žáků školy. Na otázku "Souhlasím, aby moje dítě od 1. září 2014 navštěvovalo Waldorfskou ZŠ a MŠ Ostrava na nové adrese Ľudovíta Štúra 1085/8 v Ostravě-Porubě" 84% z hlasujících vyjádřilo souhlas, aby jejich dítě navštěvovalo od 1. září 2014 školu na nové adrese v městském obvodu Ostrava-Poruba.

Kompletní protokol k vyhodnocení ankety je veřejně k dispozici.

Zpět