Výstava - 100 let výchovy ke svobodě

31.08.2018 12:33
Milí rodičové,

v září 2019 vrcholí po celém světě velkolepá oslava 100. výročí vzniku první waldorfské školy ve Stuttgartu. Při této příležitosti již v září 2018 začínají dlouhodobější akce, které startují v Ostravě 3. září 2018. Srdečně Vás na ně zveme.  

První akcí je putovní výstava, nabízející obrazový i slovní materiál, co, jak a proč se učí na waldorfských českých školách od mateřinek po lycea. Také je zde příležitost promluvit si učiteli, žáky, dovědět se spoustu zajímavých informací o waldorfské pedagogice.

Dále je pro Vás připravená 5. září 2018 beseda s paní prof. H. Lukášovou, odbornicí v oboru pedagogika na téma Svoboda ve výchově, na které budete mít prostor k dotazům. Počítáme s Vaší  účastí, bližší informace najdete v přiložených dokumentech.

 

Těšíme se na setkání s Vámi,

učitelé waldorfských škol v Ostravě

Zpět