Výtěžek z vánočního minibazaru

04.12.2012 10:48

Rádi bychom se s vámi podělili o informaci o finančním výsledku našeho prvního adventního bazaru, který se uskutečnil v rámci Dnů otevřených dveří v sobotu 1.12.2012. Celkem jsme prodali hračky, hry, knihy a plyšáky za 3.791,- Kč a udělali radost několika desítkám kupců. Výtěžek bazaru půjde na podporu školního orchestru. Školní vokálně-instrumentální soubor zahájil svou činnost 3. října 2012 pod vedením paní učitelky Hany Pospíšilové, která taky rozhodne, na co konkrétně peníze půjdou – zda na nástroje či oblečení. Cílem je vytvořit těleso, které bude reprezentovat školu při různých příležitostech. O osudu neprodaných věcí rozhodneme společně v brzké době. Uvažujeme o nově vznikající Waldorfské školce, o dětských odděleních nemocnic popř. o útulcích pro matky a děti. Každý námět z vaší strany přivítáme.

Ještě jednou děkujeme všem dárcům, kteří nám umožnili realizaci této akce, a těšíme se někdy příště!

WSO a Pavlína Macháčová

Zpět