Waldorf na sousedské slavnosti

18.09.2017 12:31

Září jsme v naší škole prožili hodně aktivně. Kromě natáčení pořadu Rytmix, jsme se rozhodli zapojit se do akce „ Zažít Ostravu jinak“ a připravili jsme pro děti i rodiče tvořivé a sportovní aktivity. Každý, kdo přišel k našemu stánku, si mohl vyzkoušet tepání z mědi nebo si vyrobit látkový věneček do vlasů. Kdo měl chuť se raději hýbat, tak prolezl tunelem nebo balancoval na naší balanční desce. Pro odvážné jsme natáhli mezi stromy lano pro chůzi a větší kolektivy potrénovaly svou souhru s psychomotorickým padákem. Přestože počasí úplně nepřálo rodinným procházkám, účast u našeho stánku byla hojná. Večer jsme unavení, ale spokojení svůj stánek sbalili. Těšíme se na další podobné akce, kde můžeme přispět svou troškou do mlýna a veřejnosti přiblížit, co waldorfská pedagogika v praxi znamená.

Zapsala Mgr. Lenka Holeksová

Zpět