Waldorfská škola v novém kabátě

15.10.2019 10:23

    Od března 2019 se u nás začali dít věci – balení všeho, vyklízení tříd, stěhování nábytku, stěhování žáků, učitelů i kanceláří. Byl to obrovský mumraj a stálo nás to mnoho nervů, ale zároveň vznikaly i humorné situace, protože jsme neustále něco nebo někoho hledali. Naše škola se proměnila ve velké staveniště. Žáci měli možnost zblízka poznat práci zedníků, fasádníků, podlahářů, malířů, zámečníků a mnoha dalších. To vše trvalo až do konce prázdnin. 

   Při návratu do školy v září už škola zářila novotou. Zvenčí má zcela nový kabát- vyčištěnou fasádu staré části budovy, zateplenou a nově omítnutou novou část budovy, zcela nová plastová okna se žaluziemi, ve všech učebnách máme položeny nové PVC podlahy a zavěšené nové tabule. Ještě jsme o prázdninách zvládli nové zabezpečení budovy a od začátku září se začalo intenzívně pracovat na nové kotelně, která je dnes již ve zkušebním provozu a v nejbližších dnech dojde k předání hotového díla. Jsme moc rádi, že můžeme využívat tepelné čerpadlo a v případě, že nebude dostačovat, tak nových plynových kotlů.

 

Zpět