Zpráva pro rodiče

14.08.2014 14:28

Vážení rodiče,

dnem 12.8.2014 jsme definitivně ukončili působení naší školy na adrese Gen.Píky 13B. Majetek mateřské školy byl přestěhován za vydatné pomoci rodičů, kteří přispěli nejenom fyzickou prací, ale i organizací stěhování a navíc poskytnutím i vlastních dopravních prostředků pro převoz věcí.

Nyní se může naše pozornost zcela soustředit na úpravu budovy školy a jejího okolí - Na Mlýnici 36.

V této chvíli probíhá rekonstrukce hygienických zařízení v levém i pravém křídle budovy. Byla již také zahájena totální přestavba prostor pro mateřskou školu. Vzniknou zde dvě herny pro celkem 40 dětí, sociální zázemí, šatničky a nová samostatná výdejna jídla pro mateřskou školu. Nebude chybět ani denní místnost učitelek a do sociálních zařízení pro děti přibude infrasauna. K tomu bude v těchto dnech zahájena 1. etapa rekonstrukce, týkající se části školního dvoru a zahrady pro mateřskou školu. Zahradnické práce budou probíhat ještě v průběhu září.

Kolaudace rekonstruovaných prostor je plánována na 28. až 29.8.2014. Z časových důvodů bude pro nás - zaměstnance školy obtížné plně zajistit úklid budovy a přípravu učeben na zahájení školního roku jak v základní škole tak i ve školce. Uvítáme proto jakoukoli nabídku pomoci rodičů ve spolupráci s W-spolkem v přípravném týdnu od 26.8.2014.

 

S pozdravem a přáním pěkných prázdninových dnů

 

Vedení školy

Zpět