Zaměstnanci školy

školní rok 2019/2020

Na základě předchozí domluvy je možno setkat se pedagogy v době konzultací. 

Prosíme, domluvte se předem a ujistěte se, že se vám můžeme věnovat v daném termínu  a nemáme již dohodnutou jinou konzultaci.

Vedení školy:

  • Ředitelka školy: Mgr. Lenka Holeksová     ................... konzultace:  Po  13:00-15:00
  • Zástupce ředitele školy: Mgr. Jana Kornutová ............. konzultace:  Út  13:30-15:30

Pedagogický sbor základní školy:

  • 1.třída: Mgr. Zuzana Konečná.....................................   konzultace: Út  13:00-14:00
  • 2.třída: Mgr. Michaela Švecová, DiS ............................  konzultace: Stř 13:00-14:00
  • 3.třída: Mgr. Ivana Fehérová, Ph.D............................... konzultace: Stř 13:30-14:30
  • 4.třída: Mgr. Barbora Békešová .................................   konzultace: Út  13:30-14:30
  • 5.třída: Mgr. Ondřej Sobaňski ...................................   konzultace: Čt  12:40-14:00
  • 6.třída: Mgr. Jana Seidlová ........................................  konzultace: Út  14:30-15:30
  • 7.třída: Mgr. Jitka Kulhánková ...................................  konzultace: Stř 13:30-14:30 
  • 8.třída: Mgr. Helena Hanousková .............................   konzultace:  Stř 12:45-13:45
  • 9.třída: Mgr. Jana Toflová .........................................  konzultace:  Út  13:30-14:30
  • Pracovní výchova: Ing. Mária Drtinová .......................  konzultace:  Po 15:00-16:00
  • Ruční práce: Mgr. Zdeňka Gelová ..............................  konzultace:  Čt 13:00-14:00
  • Anglický jazyk: Bc. Pavel Kučera ...............................  konzultace:  Pá 12:00-13:00
  • Ruský jazyk: Mgr. Olga Balcárková ............................. konzultace:  St 13:45-14:30
  • Hudební výchova: Mgr. et Bc. Helena Šmídová ...........  konzultace:  St 14:00-15:00

Asistenti pedagoga:

  • Michaela Schnittová - 1. třída
  • Marie Ondrušáková - 2. třída
  • Ing. Markéta Fischerová - 3. třída
  • Bc. Irena Machurová- 4. třída
  • Hana Veverková DiS - 6. třída
  • Mgr. Petra Zavadilová - 7. třída
  • Sabina Siudová DiS - 9. třída
Školní poradenské centrum:
 
  • Školní psycholog: Mgr. Filip Jadlovec
  • Speciální pedagog: Mgr. Ivana Kopičková Heiníková  .....  konzultace: Po 13:45-14:30
Školní družina:
  •  
  • Vedoucí školní družiny: Mgr. Eva Tejkalová
  • Alena Dorotíková
  • Jiří Čech
  • Hana Veverková DiS
  •  
  • Mateřská škola:
  • Bc. Olga Rašíková
  • Bc. Zuzana Lichovníková
  • Bc. Simona Lasáková
  • Kateřina Šajtarová

Správní zaměstnanci:

  • Referentka školy: Renata Unzeitigová
  • Administrativní asistent: Ing. Markéta Crhová
  • Školník: Aleš Bandura
  • Vrátný: Michal Vavřík
  • Pracovnice úklidu: Eva MokrošováMarie Videlková, Andrea Višňovská