Sodexo – Porucha objednávkového systému

Dobrý den,

Mezi svátky  došlo opět k velmi vážnému zásahu do našeho systému, nefunguje tudíž vůbec objednávkový systém.  Intenzivně pracujeme spolu s našimi IT na jeho odstranění tohoto problému, který bude s největší pravděpodobností opraven do konce tohoto týdne.

Na našem serveru je oznámení o nefunkčnosti objednávkového systému a řešení pro rodiče.

Obědy si  rodiče mohou  objednat telefonicky na 596 612 381, 739 002 116, popřípadě si děti mohou objednat přímo na terminálech v jídelnách.  Pro rychlejší odbavení je pokladna otevřena již od 6.00 hod na škole Gen. Píky.

Pro případ, že nemají děti objednáno,  je navýšen počet jídel, tak aby děti nezůstaly bez jídla.

Omlouváme se za vzniklé problémy,  v případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na  mailu či mobilu. Pokud je toto možné zavěsit u vás na komunikačních stránkách,  byli bychom velice rádi.

Pěkný den

S pozdravem

Pavlína Gáliková | Aramark Services, s.r.o. | Manažer provozu

ZŠ Generála Píky

Gen. Píky 2975/13A

702 00 Ostrava – Moravská Ostrava