Soutěž Znáš svůj kraj? 2023

Vybraní žáci 8 a 9. třídy se zúčastnili zeměpisné soutěže s názvem Znáš svůj kraj? Letos byla soutěž zaměřena na technické památky našeho kraje. Mezi disciplínami bylo například sestavování puzzlí, vědomostní kvíz, poznávání technických památek, příprava koktejlu či prezentace školního zájezdu formou prezentace, kterou žáci vypracovali předem. Mimo to jsme také mohli ochutnat pokrmy typické pro hornické povolání, naše chuťové pohárky opravdu plesaly. Všichni si velmi pestrou a zábavnou soutěž mimořádně užili. Jednomu ze dvou týmů, které naše škola vyslala, se dokonce podařilo obsadit 2x druhé místo. První za prezentaci školního výletu a druhé za celkové umístění. Na konci soutěže si oba týmy vychutnaly výherní dort. Byli jsme super parta a domů jsme odjížděli s pocitem dobře odvedené týmové práce, nabyti novými informacemi a hlavně o další společně prožité chvíle bohatší.