Adventní spirála 2. třídy a předávání osobních čítanek

Těžko popsat tak magickou chvíli, kterou jsme prožili s dětmi právě v den Adventní spirály.

Děti si spirálu z voňavého chvojí prošly v doprovodu andělů. Tato cesta do středu symbolizovala naši cestu životem. Cestu, která není vždy pouze rovná a bez překážek. Ale také cestu, na které nás vždy doprovází naši andělé a ve středu září světlo naděje a lásky. Věčné světlo, které září stejně tak v našich srdcích.

Jakmile se Adventní spirála celá rozzářila a každý jsme našli ve svém srdci plamínek lásky, stal se zázrak.

Naši andělé – rodiče a blízcí, kteří nás budou vždy chránit a budou naší oporou v dobrých i zlých časech, přenesli kousek své lásky do čítanek, které vytvořili.

Děti tak byly obdarovány od rodičů, jejich andělů, čirou láskou – ztělesněnou čítankou.

… Těžko popsat, snad jen z fotografií můžete alespoň trochu vyčíst …

Mgr. Zuzana Konečná