Informace k otevření MŠ

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že MŠMT vydalo zpřesňující hygienické podmínky pro provoz MŠ, zpracovali jsme podle tohoto doporučení pravidla pro konkrétně naši MŠ. Přikládám je dole, stejně jako čestné prohlášení. Obě přílohy, pokud Vaše dítě nastoupí do MŠ, je nutné podepsat a v den nástupu přinést. Školky v našem obvodu budou otevřené s největší pravděpodobností 25. května. Kdyby Rada MOaP rozhodla jinak, budete okamžitě upozorněni. Prosíme ještě jednou o rychlé odpovědi do našeho dotazníku ohledně zájmu o MŠ, jelikož jsou známé nové informace z MŠMT, které předtím nebyly k dispozici. Počet dětí, které budou navštěvovat MŠ je pro nás důležitý, protože musíme vyhodnotit, zda otevřeme jedno oddělení nebo obě a jak vše personálně zajistit.

Odkaz na dotazník:  

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/zajem-o-ms/ 

Prosím Vás také ty, kteří pobírají ošetřovné, abyste si zjišťovali na MPSV přesné informace, aby se nestalo, že zůstanete bez finančních prostředků. Tyto informace my jako škola nedostáváme, my Vám pouze formulář na Vaši žádost vypíšeme a orazítkujeme, ale podmínky si musíte hlídat sami.

Už se na Vás i Vaše děti moc těšíme.

S přáním hezkých dní,

Lenka Holeksová a paní učitelky MŠ

Seznámení s provozem MŠ

Čestné prohlášení