Posezení u Seidlerových 9. třída

V pondělí 28. 6. 2021 devátá třída využila pozvání paní Seidlerové (maminky žákyně 9. třídy Marie Seidlerové) ke společnému posezení na zahradě v Ostravě Michálkovicích. Tohoto posezení se zúčastnila celá třída včetně nedávné třídní učitelky Heleny Hanouskové a samozřejmě také asistentky Marie Ondrušákové.

Celá akce byla pojatá jako „závěrečná session“ společně s grilováním, kterého se chopil Benjamín Brož a přípravy jídla především Marie Seidlerová a Nikol Mazáková. Nutno podotknout, že se o veškerou organizaci postarala Maruška Seidlerová, jež deváťáky a paní učitelky velmi pěkně pohostila. Jedlo se, pilo se, povídalo se a nechyběl ani zpěv písní. Dva dny před absolventským zakončením povinné školní docházky využily děti tento příjemně strávený čas k nácviku společné závěrečné písně, kterou doprovodila třídní učitelka Helena Šmídová. Ke konci posezení došlo i na zábavu, protože se vyprávěly různé historky nejen z dětství…

28.6.2021

Mgr. et Bc. Helena Šmídová