ZELENĚJŠÍ ŠKOLKA V SRDCI PŘÍVOZU

Tak se jmenoval jeden z projektů, který podpořila společnost OZO Ostrava s.r.o. v rámci Tematické výzvy 2018 – Zelená pro Ostravu. Díky tomuto projektu se zahrada naší waldorfské školy a školky, která opravdu leží v samém srdci ostravského Přívozu, zase trošku více zútulnila a na jaro se bude moci v plné kráse zazelenat. Díky finančním prostředkům jsme získali možnost potáhnout plot zelenou krycí textilií, která naši zahradu chrání před nevzhledným a průmyslovým okolím, dále jsme si pořídili dřevěné herní lavičky, koše na tříděný odpad a kompostér, stínící plachty do horkých letních dní a v neposlední řadě jsme si vyrobili
a společně s dětmi naplnili krásné hmyzí domečky, které snad do naší zahrady přilákají trochu bzučícího života. Tak se přijďte podívat, jak se to u nás zelená!