Lyžařské kurzy VAŇKŮV KOPEC

Vážení rodiče,
vzhledem k aktuálnímu dění v zemi již nelze předpokládat, že dojde v dohledné době k obratu celkové situace. Vedení SKI AREÁLU Vaňkův kopec se proto rozhodlo umožnit převod finančních prostředků z již uhrazených Dětských kurzů na kredit, který lze čerpat prostřednictvím Voucheru. Tyto Vouchery jsme všem, kteří měli kurz uhrazen, již odeslali.
SKI AREÁL i všechny doprovodné služby (lyžařská škola, půjčovna, servis) jsou v tuto chvíli plně v provozu. Voucher lze uplatnit okamžitě.

Přestože je sněhu stále dostatek, jsme nuceni pod vlivem vnějších okolností konstatovat, že lyžařské kurzy se v letošní zimní sezóně zorganizovat nepodaří. Vina není v tomto případě na naší straně, očekáváme vyjádření vlády ke vzniklé situaci.
V případě nevyčerpání kreditu
budeme postupovat dle zákonem stanovených norem.
Všechny platby, včetně doprovodných služeb i připojištění, budou vráceny zpět na účet, ze kterého byly připsány na konto Dětských kurzů. Termín odeslání platby zpět je vázán na postup vlády při zvládání koronakrize a kompenzaci krizových opatření. Hledáme cesty, kterými bychom celý proces urychlili.
Všem Vám velmi děkujeme
za pochopení celé situace i Vaši trpělivost.

Na děti se budeme těšit příští zimu. Všem nám moc přejeme,
abychom ji prožili již v normálu a hlavně ve zdraví.

Dětské kurzy Vaňkův kopec z.ú.
TEL. 778 468 232 (Po–Pá od 8:00 do 16:00)
E-mail: detskekurzy@vankuvkopec.cz