Projekt EU – peníze školám

20.04.2011 09:40

Od 1. Dubna 2011 se realizuje  na naší škole projekt EU peníze školám – Waldorfská škola. 

Cílem projektu je rozvoj cizích jazyků, ICT a přírodních věd, a to s aktivním využitím nejmodernější dostupné informační a komunikační technologie. Tyto cíle budou naplněny jak individualizací výuky v oblasti cizích jazyků, ICT a přírodních věd, tak vytvářením inovovaných materiálů ve všech zvolených oblastech. Jako specifická součást cíle projektu bylo zvoleno Inkluzívní vzdělávání zapojením školního psychologa do procesu vzdělávání a jeho činnost se bude prolínat celým rozsahem činností školy. Činnost školního psychologa na naší škole zvýší efektivitu celého projektu a napomůže ke zvýšení kvality školy. Vzdělávání pedagogů ve vybraných oblastech pak bude sloužit jako doplněk celého projektu.

Zpět